Regina Gromadzka Stomatologia

Usługi

Usługi Stomatologiczne

Diagnostyka

ikona diagnostyka stomatologia Regina Gromadzka dentysta

...przeprowadzamy ją w celu wykrycia wszystkich niepokojących stanów jamy ustnej, określenia przyczyny uszkodzenia zębów i opracowania właściwego sposobu leczenia. Pacjent będzie objęty indywidualnym sposobem leczenia, który jest dla niego najlepszym rozwiązaniem. Profesjonalna diagnostyka jest bardzo ważna, aby wyleczyć nasze dolegliwości i nie dopuścić do powstania większych problemów w jamie ustnej.

Zabiegi Hiegienizacyjne

ikona zabiegi hiegienizacyjne stomatologia Regina Gromadzka dentysta

...pozwalają na dokładne oczyszczenie powierzchni zęba z kamienia nazębnego i różnych osadów. Osad nazębny jest dość miękki i możliwy do usunięcia, jednak często mineralizuje się i staje się twardy.
Wykonujemy skaling ,piaskowanie i fluoryzację aby poprawić wygląd naszych zębów. Pamiętaj kamień nazębny to nie tylko wada estetyczna ale także przyczyna próchnicy i chorób dziąseł.

Protetyka

ikona protetyka stomatologia Regina Gromadzka dentysta

...wykonujemy odbudowę zębów do pierwotnych warunków zgryzowych po uszkodzeniu lub po ich utracie.
Wykonujemy korony ,licówki, mosty, protezy.
Naszym celem jest uzyskanie najlepszych efektów estetycznych.

Stomatologia Zachowawcza i Endodoncja

ikona leczenie kanałowe stomatologia Regina Gromadzka dentysta

Zajmujemy się profilaktyką próchnicy zębów oraz leczymy powstałe ubytki. W zależności od zaawansowania ubytku wybieramy odpowiednie leczenie.
Leczenie kanałowe u nas nie jest takie straszne! :) Bezboleśnie, szczelnie i precyzyjnie leczymy zęby z zastosowaniem mikroskopu, który dokładnie potrafi odkryć problem w naszym zębie.

Kontakt

Gabinet Stomatologiczny Oświęcim

lek. dent. Regina Gromadzka

ul. Zagrodowa 31 / 1
32-600 Oświęcim

e-mail: stomatolog@reginagromadzka.pl

REJESTRACJA TELEFONICZNA
tel. 781-315-777

Masz Pytanie?
Skontaktuj się z nami!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Czytaj więcej Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia Państwu odpowiedzi. Państwa dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to koniecznie do obsługi tego zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem Państwa danych osobowych jest Regina Gromadzka Stomatologia (ul. Murckowska 64E, 41-400 Mysłowice). Zapoznaj się z naszą polityką prywatności. Schowaj