Regina Gromadzka Stomatologia

Polityka Prywatności

Klauzula informacyjna:

Uprzejmie informuję, że:

Administratorem Pana/Pani danych jest: STOMATOLOGIA Regina Gromadzka,
ul. Murckowska 64E, 41-400 Mysłowice, mail: regina303@gmail.com

  1. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji usług stomatologicznych z Panem/Panią a gabinetem STOMATOLOGIA Regina Gromadzka, na podstawie art. 6 ust 1 pkt b) RODO.
  2. Dane będą również przetwarzane celem wykonania obowiązków prawnych, w tym wystawianie faktur.
  3. Administrator przetwarza następujące dane osobowe: Imię i nazwisko, adres, telefon, e-mail.
  4. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  5. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji zleceń i zamówień, w przypadku niepodania danych nie będzie możliwe wykonanie zlecenia.
  6. Dane udostępnione przez Panią/Pana będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim w celach niezbędnych do realizacji zleceń. Odbiorcami danych będą podwykonawcy zgodnie z umowami powierzenia danych oraz instytucje państwowe i urzędy upoważnione z mocy prawa.
  7. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą zautomatyzowane ani nie będą podlegały profilowaniu.
  8. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
  9. Dane osobowe będą przechowywane przez okres wymagany przepisami prawa.

Kontakt

Gabinet Stomatologiczny Oświęcim

lek. dent. Regina Gromadzka

ul. Zagrodowa 31 / 1
32-600 Oświęcim

e-mail: stomatolog@reginagromadzka.pl

REJESTRACJA TELEFONICZNA
tel. 781-315-777

Masz Pytanie?
Skontaktuj się z nami!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Czytaj więcej Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia Państwu odpowiedzi. Państwa dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to koniecznie do obsługi tego zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem Państwa danych osobowych jest Regina Gromadzka Stomatologia (ul. Murckowska 64E, 41-400 Mysłowice). Zapoznaj się z naszą polityką prywatności. Schowaj