Regina Gromadzka Stomatologia

O Mnie

zdjęcie portet Regina Gromadzka Stomatologia

Regina Gromadzka

lekarz dentysta

Lek. dent. Regina Gromadzka jest absolwentką Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Głównym obszarem jej zainteresowań jest stomatologia zachowawcza oraz endodoncja mikroskopowa i protetyka. Specjalistka doskonale zdaje sobie sprawę z potrzeby nieustannego aktualizowania wiedzy i umiejętności.
Swoje wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyła m.in. prowadząc prywatną praktykę stomatologiczną.

Lekarz Regina Gromadzka posiada wiele certyfikatów potwierdzających jej kompetencje i wiedzę praktyczną. Wśród licznych kursów i szkoleń, w których uczestniczyła, można wymienić m.in. kursy: Ochrona radiologiczna pacjenta, Specjalistyczne leczenie protetyczne pacjentów z rozpoznanym starciem patologicznym, Protetyka: korony i mosty, Leczenie protetyczne zaburzeń okluzyjnych i czynnościowych układu stomatognatycznego, Maszynowe opracowanie kanałów korzeniowych oraz termiczne metody wypełniania, a także szkolenia: Współczesne możliwości i metody leczenia endodontycznego, Odbudowa zęba po leczeniu endodontycznym czy Mikroskop w stomatologii.

Opinie Pacjentów

Kontakt

Gabinet Stomatologiczny Oświęcim

lek. dent. Regina Gromadzka

ul. Zagrodowa 31 / 1
32-600 Oświęcim

e-mail: stomatolog@reginagromadzka.pl

REJESTRACJA TELEFONICZNA
tel. 781-315-777

Masz Pytanie?
Skontaktuj się z nami!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Czytaj więcej Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia Państwu odpowiedzi. Państwa dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to koniecznie do obsługi tego zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem Państwa danych osobowych jest Regina Gromadzka Stomatologia (ul. Murckowska 64E, 41-400 Mysłowice). Zapoznaj się z naszą polityką prywatności. Schowaj